سوالات متداول طراحی وبسایت

پرسش ها و پاسخ های مطرح شده در زیر در انتخاب شما جهت طراحی وب توسط تیم ما کمک خواهد کرد . با بررسی آن ها آگاهانه تر انتخاب کنید .

گروه طراحی سایت ideveloper، همواره تلاش خود را در استفاده از تکنولوژی های مدرن، بنا به نیاز مشتری داشته است. ما برای طراحی سایت از php5.6 به بالا و از فریمورک Zend و Laravel استفاده خواهیم کرد. دیتابیس مورد استفاده، Mysql است که میتوانیم از noSql و MongoDb نیز برای تولید برخی از سایتها استفاده کنیم. از jquery  بعنوان کتابخانه جاوا اسکریپت و  NodeJs برای طراحی وب سایت های ریل تایم(چت،بازی و...) استفاده میکنیم.
برای طراحی اپلیکیشن های اندروید و ios، از زبانهای Native استفاده میکنیم. بطور مثال برای طراحی اپلیکیشن اندروید از زبان قدرتمند Java و ابزار AndroidStudio و برای طراحی و ساخت اپلیکیشن ios، از زبان Swift و ابزار XCode استفاده میکنیم. اگر شما بدنبال ساخت اپلیکیشن های موبایل توسط نرم افزارهایی مانند phonegap,appdeck و... هستید، روی ما حساب نکنید. اپلیکیشن نویسی با این ابزارها، در آینده شما را دچار مشکلات فراوانی در آپدیت خواهد نمود.
سئو وب سایت و روشهای انجام سئو وب سایت، یکی از علمهای امروزی است که متاسفانه نمیتوانیم درباره چگونگی سئو کردن وب سایت صحبت کنیم. اما روش کار سئو وب سایت توسط گروه ما به اینصورت است، ابتدا وب سایت را بررسی فنی میکنیم، سپس چک لیستی از نقاط قوت و ضعف وب سایت را آماده میکنیم، هزینه را محاسبه و پس از توافق با مشتری، قرارداد سئو وب سایت را میبندیم.
برای سئو سایت شما، ما کلمه کلیدی مرتبط را سئو نمیکنیم، بلکه کل وب سایت شما را سئو میکنیم، باور غلطی که در سئو وجود دارد، افزایش رتبه یک کلمه کلیدی است، اگر جایی شنیدید که مثلا برای  3 کلمه وب سایت شما را سئو میکنند، بدانید و آگاه باشید که کلاه برداری است. سئو کاران واقعی، همواره تلاش در بهبود وضعیت کل سایت را دارند، نه بهبود فقط قسمتی از سایت. ما با بررسی و بهبود سایت و  همچنین رقبا، کل وب سایت شما را سئو میکنیم تا در بسیاری از کلمات در صفحات اول باشید. اینکه جایگاه اول باشید یا دهم، فقط نیاز به زمان و بررسی سئو مداوم دارد، اما ناممکن نیست که شما جایگاه اول را در کلمه مورد نظر خود داشته باشید.
گروه طراحی سایت ideveloper، شرکت های طراحی وب سایت همکار را دوست خود میداند و همواره تلاش کرده است تا با ایجاد روابط حسنه و دوستانه، بازه ی دوستان عزیز خود را گسترش دهد. ما دوستان همکار خود را نقد نمیکنیم و درباره خود توضیح میدهیم. تلاش ما برای طراحی وب سایت، از مشاوره ایده، شروع میشود و پس از سپری شدن تعدادی جلسات و در اصلاح، پخته شدن ایده، شروع به طراحی وایر فریم و سپس لایوت وب سایت یا اپلیکیشن های موبایل میکنیم. در همین حین، سایر دوستان در تیم آنالیز، شروع به طراحی دیتابیس آنالیز شده میکنند، پس از تولید لایوت ها و تأیید مشتری، شروع به کار برنامه نویسی طی مدت زمان قرارداد آغاز میشود. درصورتی که قرارداد طراحی وب سایت باشد، سئو نیز به عنوان مقوله پیشفرض برای وب سایت درنظر گرفته خواهد شد تا وب سایت در روزهای ابتدایی بهینه باشد. تا 3 ماه پشتیبانی رایگان و رفع اشکال وظیفه ما هست و در آینده نیز درصورتی که مشتری نیاز داشته باشد،برای خدمتگزاری حاضریم.