طراحی وب سایت، امروزه یکی از بهترین روشهای جذب مشتری است. دارا بودن از یک وب سایت قوی و کارآمد و دارای اصول طراحی معتبر جهانی، شرط لازم برای پیشبرد اهداف خود در جامعه امروزی است. گروه ما با طراحی وب سایت بیش از 100 مشتری داخلی و خارجی، همواره تلاش کرده رضایت مشتریان را به نحو احسن به خود اختصاص دهد.

طراحی سایت تنها یک وب سایت نیست، بلکه سرمایه گذاری است که شما را به فروش بیشتر ترقیب میکند.

 

برتری ما نسبت به سایرین در چیست؟

برتری ما نسبت به سایرین، نه تنها طراحی وب سایت با کیفیت و قابل رقابت است، بلکه پشتیبانی ما نیز نسبت به سایرین مثال زدنی است. ما همواره کیفیت را مد نظر قرار دادیم و با اینکه قیمت طراحی وب سایت های گروه ما کمی بالاتر از سایرین است، اما هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکرده ایم و همواره مشتریان از ما راضی بوده و سالها قرارداد خود را با گروه طراحی وب سایت ما در آمل، تمدید کرده اند.

تخصص ما چیست؟

گروه ما، در طراحی سایت، تولید سامانه های اتوماسیون و فرآیندی، تولید پرتال های سازمانی و شرکتی، طراحی اپلیکیشن های موبایل، سئو وب سایت، تولید محتوا برای وب سایت و شبکه اجتماعی اینستاگرام و پشتیبانی سرور تخصص دارد. این مورد را میتوانید از نمونه کارها ما متوجه شوید.

برخی از نمونه کارهای ما، تولید پرتال خبری روزنامه همشهری، تولید سامانه تور لحظه آخری، اپلیکیشن و سایت سوپر مارکت اینترنتی، اپلیکیشن استاد علیرضا غروی، اپلیکیشن خدمات منزل و ساختمان فنفیکس و … است